| MariSanda a întrebat:

Hei! Mi-am descarcat League of Legends si cand il deschid, ecranul se inchide si se deschide, iar el nu merge. Care e problema? Il pot repara fara sa il duc la vreun service?

2 răspunsuri:
| Andreicuriosu3321 a răspuns:

Is multe erori pe lol il pornesti acolo unde intri pe cont si faci asta pornesti internet explorer stingi lolu intri iar. si daca nu merge nici sa intri trebuie sa dai pana merge pentru ca el va merge la urma

| MariSanda explică (pentru Andreicuriosu3321):

Nu e de la placa video? Daca tot se aprinde si se stinge nu se strica?