| Claudiu_Pohoata_1995 a întrebat:

Salut am o problema cu minecraftul... intru in el si cand dau sa intru pe un server ma scoate afara si imi arata in consola ceva scris... si chiar daca intru pe orce in minecrft ma da afara si ma da in consola DAU FUNDITA CELUI CARE MA AJUTA

1 răspuns:
| AlYouNeedToKnow a răspuns:

Schimba versiunea pe care joci, Descarcă-l din alta parte, updatează sau Descarcă Java, scoate toate modurile din joc, sau sunt niște File pe care le adaugi in folderul principal dar pe acelea ti le pot da doar eu ca sa îți pornească, dar îți vor scădea FPS-urile. Funda și mesaj pentru întrebări ulterioare love struck