| ospyty a întrebat:

Salut am o problema cu NFS The Run l-am instalat, imi intra in joc si cand sa inceapa imi scrie connecting to autolog failed si nu imi mai porneste jocul imi scrie ca trebuie sa ma conectez la Origin.ma poate ajuta cineva cu o explicatie?

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Dezactiveaza-te de la internet si incearca din nou.

Succes!

| ospyty explică (pentru Lumine):

Mersi pentru sfat dar tot nu mg imi spune ca trebuie sa fiu logat la Origin dar nu vreau sa joc multiplayer ci single. daca crezi ca poate fi altceva te rog sa ma ajuti.