| NIMENII a întrebat:

Am o problema cu pc-ul, mai precis cu mouse-ul (sau nu stiu dacă este de la asta). Ok, pe desktop mi se mișca bine săgeata dar dacă intru într-un joc merge cât merge și se blochează nu se mai mișcă de loc ex: dac intru în cs joc cit joc și mi se blochează dar pot sa ma mișc cu w, a, s, d, ca sa își revie trebuie săi dau alt-tab și apoi din 9 în joc, și nu numai la cs. Am și schimbat mouse-ul și tot la fel îmi face...Care ar fi cauza? PS:NU ÎMI RECOMANDAȚI REINSTALAREA WINDOWS-ULUI (am date care nu doresc sa le pierd, am sa încerc opțiuni și apoi mai vad) ...mersi

1 răspuns:
| No0oName a răspuns:

Cumparatil pe usb ca nu vei mai avea probleme si eu am avut pe PS2 si tot asa am patit si eu incearca sa vezi daca merge dar inainte de a incerca imprumuta de la un prieten mause pe usb si incearcal pentru o zii daca nu merge ii de la placa video daca merge ia-ti altul