| Dumitru_Sebi_1998 a întrebat:

Am o problemă cu pcul...

Vreau să specific că am un pc destul de bun amd phenom 2, gts 450 - 1 gb 128 bit, sursa corsair vs 650, 8 gb ram. De câtăva vreme când intru în jocuri (cs go) şi e cald în casă face ca urat pcul cred ca e de vina sursa am curatat coolerul dar cand intru in joc se incalzeste sursa si ceva componenta sursa sau coolerul sau placa video face un sunet de ala de avion si daca e cald in casa face si mai rau

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

"Destul de bun" pentru 2012. Procesorul are cooler stock? Binevoieste mataluta de ia ceva decent, nu virtelnita aia de doi lei de la AMD. Cam asa ceva macar - http://www.pcgarage.ro/coolere/deepcool/gammaxx-200t/