| Kiwnasy a întrebat:

Am o problema cu steam-ul.Am urmat pasii descarcarii,instalarii, dar cand intru in el imi apare o eroare care suna asa:Steam Fatal Error; Failed to load steamui.dll.Am incercat tot, dar nu am reusit sa o rezolv.Stie cineva cum trebuie sa procedez ca sa-mi mearga? Precizez ca am un calculator slab,placa video de 128, procesos amd athlon xp+2800 de 2.07 ghz, si ram 756mb, si Windows XP.O rezolvare m-ar ajuta enorm.Multumesc!

2 răspunsuri:
| ChrisIwal a răspuns:

E simplu, trebuie sa descarci steamui.dll si sa il pui in folderul steam. Aici e un link:
http://www.dllme.com/dll/files/steamui_dll.html

| Kiwnasy explică:

Imi pare rau, dar nu am avut parte de nicio rezolvare...