| thiewanderer a întrebat:

Am o problema cu steamul si cu cs-ul... cand vreau sa intru pe cs din steam. intru si se face ecranu verde. apoi mai dau clickuri. apas butoane. si nu mai e verde dar merge ca si cum as fi luat destroy. Am reinstalat si cs. si steam si tot la fel face. stie careva care e problema?

2 răspunsuri:
| Rëndark a răspuns:

Si-a dat steamu update. poate nu ai pc destul de performant pentru noile updatari.

| JusTPauL a răspuns:

La mine iar asa se face ecranul verde si nu pot face nimic? Iar pc-ul e destul de performant, nu asta e problema.