| Lukasz a întrebat:

Salut am o problema cu sunetul.
Merge dar se aude foarte incet, daca pornesc o melodie se aude mai tare melodia ca cel care o cand si se aude foarte straniu, zici ca sunt niste voci. Pot avea virusi sau ceva? De azi dimineata a aparut problema, inainte imi mergea bine, acum nu mai merge aproape deloc. Am reinstalat driver-ul, insa tot degeaba, ce sa fac?

1 răspuns:
| lore133689 a răspuns:

Cred ca o aplicatie ti-a virusat telefonul happy da o resetare din tel, iar daca nu merge, du-te cu el la reparat