| Ashenstar a întrebat:

Am o problema cu tastatura. Imediat ce am terminat Prototype si am pus pauza la joc tastatura pur si simplu s-a oprit din imi mai asculta comenzile. Nu stiu daca e de la joc sau nu dar daca cuiva i s-a intamplat asa ceva va rog sa-mi spuneti rezolvarea. apropo... cand deschid pc-ul scrie no keyboard detected, press F1 to resume. va rog mult sa ma ajutati.(Nu am tastatura prin wierless, am desfacut tastatura si toate firele erau in regula, am verificat si la mufa si nimic)
Care ma ajuta are de la mine si funda si Folositorhappy.

Răspuns Câştigător
| FreSsh a răspuns:

Pai si mie mi-a facut probleme odata tastatura... si mi-am luat una noua! Nu te oblig sa iei una noua dar daca as fi in locu tau as cumpara una noua! PS: Nu vreau Funda Vreau decat sa te ajutwinking