| EpsyLoN a întrebat:

Am o problema cu,, windows 7,, și-a instalat toate driverele dar cu cel audio am o problema,nu se potriveste cu placa audio,l-am dezinstalat si inainte sa-l instalez pe cel de la pc se reinstaleaza iar ala de la,,windows 7,, cum rezolv problema? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Descarca driver easy si e foarte simplu de folosit iti garantez ca vei sti sa il folosesti, programul va scana PC-ul tau si va analiza toate driverele si iti va spune ce driver iti lipseste si iti va aprea un buton de download la numele driverului, il va descarca automat si il va instala