| GameMasterDark a întrebat:

Buna TPU de cateva zile am instalat windows 7 am instalat toate driverele....etc si nu se aude sunetul bine cand ascult ceva oare e vreao problema la placa audio

5 răspunsuri:
| GGL a răspuns:

Incearca alte configuratii sa vezi ce face ca sunetul sa nu fi corect/ de calitate poate sa fie problema de la boxe/casti sau poate fi de la placa de sunet...desi ce-i drept... windows 7 scoate un volum destul de mic in boxele/castile fara amplificare(monitoare de studio/majoritatea castilor).

| Silviuc69 a răspuns:

Ce placa audio ai?

| Silviuc69 a răspuns:

Daca ai creative audigy iti dau eu niste drivere mai bune, modate dar si pentru realtek Hd

| Kip a răspuns:

Windows 7 isi downloadeaza si instaleaza singur driverele.

| Kip a răspuns:

Windows 7 isi downloadeaza singur driverele.