| Kabaleu01 a întrebat:

Am o problema... de fiecare data cand intru intr-un joc mi se blocheaza PC-ul si trebuie sa-i dau restart. Imi puteti spune si mie ce problema poate avea PC-ul?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Problema aceasta se poate datora din mai multe cauze : oc instabil, driverii sunt busiti, incapacitatea sursei de alimentare necorespunzatoare, si nu in ultimul rand, hdd plin de baduri.
Nu pot decat sa-ti recomand sa dezinstalezi orice driver tine de placa video, si sa intri pe site-ul proucatorului sa descarci cea mai noua versiune si sa ii instalezi.
Daca problema persita, fuga cu pc-ul la service.

| Ghostplayer a răspuns:

Daa...Placa Video nu iti suporta jocul.Jocul este prea puternic