| henry14 a întrebat:

Buna am o problema la pc cand intrupe net dupa cateva minute mi se blocheaza pc-ul dar nu de fiecare data dar doar cand intru pe net imi puteti spune de ce va rog

Răspuns Câştigător
| AsTheLove a răspuns:

Buna henry14,
Presupun ca te intrebi de mii de ori ce poate sa fi patit pc-ul tau? Uneori se intampla ca niste virusi sa-ti fi afectat calculatorul din anumite aplicatii descarcate sau cumparate..Sau pur si simplu poate chiar pagina de web poate fi foarte infestata de multi virusi care iti vor distruge calculatorul.In schimb, ca sa vezi ce nu merge intreaba-ti parintii, sau prietenii mai priceputi in calculatoare..sau du-te la un service de calculatoare si intreaba ce se fi putut intampla, cu siguranta ei vor sti mai bine decat mine...Asa mi se intamplase si mie odata si nu l-am dus la service, dar am intrebat un prieten care pur si simplu stia totul despre calculatoare, si mi-a spus ca gosupermodel.com era o pagina plina de jocuri care distrug calculator.iar el mi-a rezolvat problema...mi-a descarcat,, AvastAntivirus'' versiunea cea mai noua..si de-atunci nu am mai avut nicio problema!happy
AsTheLove

| henry14 explică (pentru AsTheLove):

Eu am si antivirus si am si instalat windowusul din nou si tot asa face multumesc oricum de raspuns

2 răspunsuri:
| 21ndstillachild a răspuns:

Schimba browseru