| Ghxceleron a întrebat:

Am o problema, eu joc samp de 3 ani, iar asa ceva nu am mai intalnit, joc pe Romania Roleplay si imi mai facea figuri in timpul jocului imi aparea "Server close the connection" si, ca sa pot sa ma joc din nou trebuia sa dau relog, acum cand imi arata Connected, Join the game, nu imi mai apare casuta unde sa bag parola, zice "Server close the connection", dar face asa doar pe server-ul asta pe altele merge fara problema.
Am incercat : - Reinstall Sa:Mp/ San Andreas
-Download din nou Sa:Mp
In zadar toate astea, precizez ca versiunea Sa:Mp-ului este 0.3x, stie cineva ce are? Dau Funda celui care ma rezolva!

2 răspunsuri:
| Psychothic a răspuns:

Probabil e de la server, poate sunt prea multi, poate are probleme serverul, la altii le merge? pune un prieten sa se conecteze si sa vezi dac a lui ii merge.

| Ghxceleron explică:

Mda, am aflat aveam ban happy mersi de raspuns