| DaNy_2032 a întrebat:

,
Am o problema la jocul Gta San Andreas Multyplayer (SA:MP), joc de ceva timp acest joc online, problema este ca defiecaredata cand sunt pe un server de samp in joc, mai bag din cand in cand samp-ul in bara, si cand vreau sa intru la loc din bara in joc, imi ca am piedut conexiunea depe server, si ma pune sa ma loghez din nou, cand vreau sa las afk, sa bag sampul in bara, degeaba cand intru la loc in el "Lost Connection Server, please Relog!", daca ma poate ajuta cineva care este problema sau de la ce este... DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Poate nu-ti permite serverul sa stai afk unele servere permit doar o perioada de timp altele poti sa stai cat vrei la altele deloc