| Girbita_Sami_1999 a întrebat:

Salut am o problema fac story la gta v dar nu stiu sa trec de aici cand zice this vehicle can be used as a getaway vehicle.Hide it a discreet location.
Select the Mark Getaway Location
Option when phoning Michel.
Chestia este ca nu imi arata nimic cand dau la telefon michel nu imi arata mark getaway
Ajutati-ma va rog!

2 răspunsuri:
| Dumnesao a răspuns:

Abia ce am facut-o si eu, intri intr-o masina care e buna pentru getaway location si o duci undeva intre blocuri, si unde scrie ca locul respectiv e bun pentru a ascunde masina pentru getaway acolo o lasi si ii dai telefon lu michael pe optiunea aia.