| strip a întrebat:

Salut, am o problema la contul yahoo.
Se trimit mail-uri automat. Deci eu nu fac nimic nu imi accesez contul iar persoanele din contul meu primesc mail-uri automat cu niste prosti "ai castigat nu stiu ce" cum pot scapa

1 răspuns:
| Ovydiw a răspuns:

Asta e un virus...
Daca persoanele care primesc acest mail il acceseaza o sa pateasca ca si tine...
Este o prostie facuta de hackeri pentru astia cu firme... ca sa le mearga vanzariele, insa este si un hack care iti trimite mail de ex: y4y4G656576#$gbfdghhyedfbvnjfsdstr%1!
Poti scapa de el daca ai antivirus bun sau daca ai program de eliminat anumite programe... sau daca iti schimbi windowsulbig grin
Bafta!