| Samy a întrebat:

Am o problema cu yahoo. Miam facut un id.Bn intru pe el toate buna pana cand primesc un e-mail, cand accesez pagina de e-mail imi iese singur de pe yahoo adica se de automat sign out.Mentionez k asta se intampla doar atunci cand intru sa vad e-mailurile.Pa puteti ajuca careva?

Răspuns Câştigător
| girlxx21 a răspuns:

Pentru ca se logheaza Messengerul din MAIL vezi undeva iti apare contacte si cei din lista iar sus la mail langa sign out ai si available etc. printre care si sign out alegi sign out sa nu se mai logheze pe messenger sa stai doar pe mail

5 răspunsuri:
| Ana213 a răspuns:

E ca si cum ai intra pe yahoo de la tine ai lasa calculatorul pornit iar apoi ai merge la vecinu si te-ai loga pe cel din urma il va scoate afara...pentru a nu mai pati asta iesi de pe web messengerul de pe adresa ta de mailwinking

| claw_4117 a răspuns:

La mine nu intra pe mess, hmm incearca ori sa folosesti "Mail Classic" sau sa alegi de sus unde scrie id-ul "Sign out of chat".

Laur
| Laur a răspuns:

Cand intri in casuta de email exista acolo un web messenger care se conecteaza si cum nu poti fi conectat in 2 locuri te deconecteaza din messengerul normal. E o prostie, si pe mine ma enerveaza.

Răspuns utilizator avertizat
| fzcsm a răspuns:

Si mie mi se intampla asta si este din cauza ca te loghezi pe yahoo messenger direct de acolo de unde iti citesti mailurile.