| Andrei_Cosmin_1994_pq8f a întrebat:

SAlut!
Am o problema la Hack-ul money de la samp cand vreau sa cumpar ceva imi zice ca nu am banii suficienti dar e plin ala!

2 răspunsuri:
| Lov3Boy a răspuns:

Am avut si eu problema asta faza e ca bani care ti artata sunt falsi adica iti arata ca ai 999999999 dar tu de fapt ai cati ai avut la inceput, in baza de date a serverului tu ai bani aia care iai avut cand te-ai jucat fara hack, iti trimit eu unul bun dar spune-mi ce versiune ai.

| Mondoca_Eduard_TheKill_Eduard_1999 a răspuns (pentru Lov3Boy):

Da mie please am versiune la samp 0.3.7