| danielalex1 a întrebat:

Salut am o problema la jocul metin 2 ro. L-am instalat dar cand intru in el imi apare o imagine cu un ninja si dupa 2-3 secunde imi da restart la pc! Mi-am reformatat discul C deoarece avea multi virusi cel putin asa cred eu si tot asa face! oare ce sa fie?! din cauza windows-ului?

1 răspuns:
| Allen1999 a răspuns:

Pai depinde de unde ai dowlandat metinu.Eu il am de pe gameforge.Dar poate fi problema la hard disk sau la placa video care nu duce jocu.Schimba Pc