| gHioo a întrebat:

Salut,am o problema la laptop... dupa ce il aprind si imi apare desktopu', dupa aprox. 30 de secunde imi dispare tot de pe el si ramane doar imaginea, insa el functioneaza.Ma poate ajuta cineva?

6 răspunsuri:
| gHioo explică:

Nu era nici unul din raspunsuri rezolvarea...mersi oricumwinking

| Larα a răspuns:

Nu sunt virusi....si eu am patit... da la my computer si documete cauti documetele de pe desktop si dai copi/paste. funda?

| gHioo explică (pentru Larα):

Nu cred ca ai priceput intrebarea happy

| Larα a răspuns (pentru gHioo):

Am priceput foarte bn....eu asa am facut

| Malvin2012 a răspuns:

Bagate in Task Manager CTRL+ALT+Delete, dai la file[sus in colt], new task run, si cand iti apare casuta ai scrie explorer si asa ar trebui sa mearga

| RaduuSkillz a răspuns:

Posibil niste virusi. O Parere nu stiu sigur. Intra in Safe mode with Networking ia-ti un program bun de scanare : Malwarebytes Anti-Malware ii dai o scanare full. Dupa ce s-a terminat dai pe "Arata-mi Rezultatele" dupa "Inlatura Obiectele Selectate" ceva de genu Dupa o sa iti ceara sa dai un restart si gata. Nu stiu sigur daca o sa functioneze. Dar Totusi Bafta:]