| daniel474747 a întrebat:

Salut, am o problema la metin 2ro, pot sa deschid un metin dar cand incerc sa il deschid de 2 ori imi spune "Metin2 Patcher has stopped working" si nu stiu ce sa ii fac. Sper sa ma puteti ajuta daca ati inteles ce am vrut sa spun.

3 răspunsuri:
| GhearaVGS a răspuns:

Dacă e pe steam, e destul de nașpa situația. Încearcă să îl descarci de pe site-ul oficial. Altă idee nu am... Sper că ți-am fost de ajutor.

| daniel474747 explică (pentru GhearaVGS):

Nu il am de pe steam, ii de pe site-ul oficial.

| daniel474747 explică:

Am inteles ca ii o problema de la windows (am windows 7) va rog ajutati-ma