| Girbita_Sami_1999 a întrebat:

Am o problema la pc imi da eroare cu dll nu mai stiu cum am reinstalat windows si tot la fel daca iau un program sa imi rezolve asta imi cere licenta si daca rezol nu stiu ce dll imi da alta eroare tot cu dll.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Descarca si instalaeaza Microsoft Visual C++!

| elcosmin a răspuns:

Daca incerci sa deschizi o aplicatie/un joc si iti apare dll sau alte denumiri de genul, intri frumos pe google scrii: download dll nu stiu de care, il descarci, dezarhivezi, iar apoi il bagi in folderul windows-ului. Uita-te pe yt ca vezi exact pas cu pas. Degeaba reinstalezi windows-ul. Crede-ma ca merge 100% bafta