| iKireS a întrebat:

Salut, am o problema la PUBG, incep meciul loading screen ul ia mult mai mult decat ar trebui, gen pe la mijlocul loading screen ului aud avionul si daca apas pe F in loading screen aud cum da eject dar eu sunt in loading screen inca, a mai avut cineva problema asta?

1 răspuns:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Da, stai linistit nu e doar la tine.
Ma joc PUBG aproape de cand a aparut si... exista problema asta de foarte mult timp.
De obicei mi se intampla asta la primul meci si mi se incarca cand ajung joc poate chiar cand sunt inca in aer.
In meciul urmator nu va mai fi problema asta, cred ca tine de placa video, cred.dar o optimizare mai buna nu ar fi rea...