| Hell032 a întrebat:

Salut am o problema la Steam, mi am uitat parola si cand mi o schim am nevoie de two-factor authentication code si nu am cum sa fac rost de el... am aplicatia pe tel da m-am deconectat si nici macar cand sa ma loghez pe app nu imi arata acol jos de obicei imi arata ( mi am schimbat telu d-aia) cum sa fac rost de two-factor authentication code plx ajutor?

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Fa-ti alt cont, asa mi-am uitat si eu parola si mi-am facut alt cont

| Warchild a răspuns:

Daca ai jocuri cumparate pe steam le pierzi daca iti faci alt cont, incearca aici
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=5421-QTFB-3090