| TheProGT a întrebat:

Am o problema destul de mare : am un cont de steam pe care ii stiu parola dar steam cand ma loghez imi spune ca imi trimite un cod de verificare aici apare problema, este ca cand ma loghez pe pe mailu acela spune ca parola e gresita dar eu sunt 100% ca nu e gresita si nu am cum sa fac rost de codul de verificare.

2 răspunsuri:
| 3njoy a răspuns:

Deci contul tau trebuie sa fie pe Id tau de Messenger! Daca nu e asta e, nu ai cum sa intri! Bafta!

| TheProGT explică (pentru 3njoy):

Pai e pe id meu dar zice ca nu e buna parola