| Bolovan_Claudiu_1997 a întrebat:

Am o problema la Test Drive Unlimited. Cand intru in el imi apare ecranul negru cu rezolutia care ar trebui sa o folosesc. Aud sunetele din joc ceea ce e bine dar nu vad nimic totul e negru si mesajul cu rezolutia mi se plimba pe ecran. Multumesc.

4 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Salut. Daca ti-a aparut mesajul cu rezolutia pe care trebuie sa o ai ce mai intrebi?

| Bolovan_Claudiu_1997 explică (pentru ThEEmperoR):

Pai mi se misca si nu vad nimic decat ecran negru si rezolutia ce imi trebuie... nu pot sa vad nimic in joc...

| harhas a răspuns (pentru Bolovan_Claudiu_1997):

Mai,ia ascultati voi aici.
Nu merge sa intri sa iti seteze rezolutia inainte sa intri in joc?

| Bolovan_Claudiu_1997 explică (pentru harhas):

Deci cum ar veni intra in joc da aud tot genericu meniu da nu vad. vad ecranu rezolutiei plimbandu-se pe ecran si in fundal ecran negru...