| Hexcore a întrebat:

am o problema.Mi s-a mutat Taskbarul in partea de sus a ecranuui si nu stiu cum sa o pun la loc. As vrea sa imi spuneti cum sa o pun la loc...

Răspuns Câştigător
| TheKingBacca a răspuns:

Click dreapta Taskbar -> Properties -> Taskbar location on screen: vei pune Bottom.

1 răspuns:
| maxbio a răspuns:

Dai click dreapta pe taskbar -> dezactiveaza optiunea Lock the Taskbar -> Muti cu ajutorul mouse-ului taskbar-ul in partea de jos -> Ca sa nu mai muti din greseala taskbar-ul jos activezi optiunea Lock the Taskbar