| PsihologulMZlate a întrebat:

Am o problema, vreau sa reinstalez windowsul, dar vreau sa pastrez anumite date din C:, cum ar fi jocul the sims 3 cu toate expanionurile. am muncit din greu sa le instalez. Precizez ca am windows 7, si vreau sa il reinstalez deoarece a incepus sa se miste cam greu. Am vreo sansa sa il reinstalez si sa pastrez jocul pe el?

Răspuns Câştigător
| henry14 a răspuns:

Nu poti sa instalezi windowsul din nou fara sa nu stergi tot ce ai pe partitia in care ai instalat windowsul
Sfatul meu este sa nu instalezi jocuri in partitia unde ai instalat windowsul deoarece windowsul se va deterioara