| RUBEN07 a întrebat:

Daca am terminat story-ul din GTA 5, si vreau sa instalez windows 7 de la windows 10, si am salvat windowsul pe SSD la fel si jocul, exista vreo sansa in care sa se stearga tot progresul din joc daca schimb windows-ul? Am GTA 5 pe Steam dar si sunt logat pe el si cu Social Club! Acum, nu stiu, oare se sterge daca il reinstalez inapoi si ma loghez cu Steam si Social?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Daca ai jucat jocul cu steam-ul logat- adica erai online atunci nu se sterge jocul pentru ca salvarile s-au facut pe steam nu in pc, dar acum mai exista si modul sa salvezi in pc... depinde cum ai inceput sa salvezi cand incepea-i jocul! Daca nu ai fost intrebat la inceputul jocului unde salvezi (cont local...) atunci jocul s-a salvat automat pe steam!