| MaxKiller911 a întrebat:

Am on intrebare pentru gameri : ce parere aveti de jocul Kingdoms Of Amalur : Rekoning?
Nu imi dati review-uri ca am vazut cateva, dar vreau si parerea voastra big grin
Dau funa

2 răspunsuri:
| axl013 a răspuns:

E un joc farte bun eu am pierdut cam 200 de ore in el si nu am terminat toate questurile aditionale iar daca vrei sa colectionezi armele si armurile rare sari de 250 de ore...iar daca pui si dlcurile mai auni inca 20-30 de ore. Pentru mine a fost un joc foarte bun mi-a placut la nebunie: de ce? din cauza luptelor bazate pe reactie rapida si povesti sa nu mai spun de alternarea stilului de lupta adica aveam un razboinic care folosea excelent magia si care avea si cateva miscari din clasa de ninja e foarte bun jocul

| MaxKiller911 explică (pentru axl013):

Tu ce caractere imi recomanzi sa combin? Eu sunt genul care nu prea asteapta si intra in inamici cu toata forta rolling on the floor