| onsh4rk a întrebat:

Salut am pc acesta MYRIA DIGITAL V27 i5 gtx 1650 am o problema uneori am drop frame de o sec si nu stiu de ce, de ex pe fortnite ma joc cu 200fps si pentru o secunda scade la 40 si revine iar si face asa cam des, am toate drivere inst am wind 10

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am drop frame de o sec" - resurse hard limitate, d-aia!

| vilaflorin a răspuns:

Reinstaleaza windows ul si nu o sa mai aihappy

| CristianJoreanu a răspuns:

Singura problema ar putea fi driverele pentru ca nu au fost updatate si te-as sfatui sa cauti pe Google "Driver Booster" usor si simplu in doar 30 de minute iti actualizezi chiar si 100 drivere, mult succes!