| Retr0Hacks a întrebat:

Salut, am ramas fara idei. Mi-am luat un laptop nou:gtx 1050 TI, I5 8300H si pot juca cam toate jocurile de acum.
Imi da si mie cineva o lista cu shootere singleplayer cu poveste {in afara de gta v si far cry}. Cel mai bun raspuns are funda

Răspuns Câştigător
| IonutR1 a răspuns:

1.Jocurile din seria Battlefield
2.Jocurile din seria Call of Duty (Din aceasta cele mai bune dupa parerea mea au fost Black Ops 2, Modern Warfare 3/4
3. DOOM
4.Bioshock Infinite
5. Fallout 3 / New Vegas / 4
6.Borderlands 1/2
7.Half-Life 2
8. Titanfall 2
9.Destiny 2
10.Assassin's creed
11. Mafia 2/3
12. Assassis' creed (Stiu ca nu e un shooter, dar este o serie foarte buna, dar pacat ca a fost cam stricata cu ultimele titluri aparute, iar eu iti recomand sa joci toate titlurile pana la AC 4 Black Flag, iar povestea lui Ezio crede-ma ca iti v-a da niste emotii foarte mari, mai ales daca joci si Brotherhood si Revelation, alea fac toti banii...)
13. Dishonored 2
14.Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
15. Crysis
16.SUPERHOT
17. SWAT 4
18.S.T.A.L.K.E.R.: Shadow Of Chernobyl
Cam astea sunt cele mai cunoscute.Multe dintre ele sunt putin mai vechi dar dupa parerea mea sunt mult mai bune decat altele ce apar acum parca pe banda rulanta odata la 2-3luni..Eu cel putin le-am jucat pe majoritatea deci cam pot sa imi dau o parere. Multa bafta!

2 răspunsuri:
| Benn12 a răspuns:

Nici eu nu prea stiu, dar iata lista:
-F.E.A.R.
-Wolfenstein:The New Order, The Old Blood, The New Colossus, sau unu mai vechi si nostalgic, The return of the castle
-Half-Life 2 sau 1
-Metro Exodus
-Bioshock
-Gta IV daca vrei sa incerci

Cam atat stiu =)

| Gyorgyno a răspuns:

Resident Evil 2. Saptamana asta l-am terminat! E super.