| ExCeLeNt_3201 a întrebat:

Salut am repede nevoie de parola de la trade hack 2.0 de la metin2 ro dau fundawinking repede in maxim 1 ora sa am parola repet FUNDAlove struck si la ala care imi da parola dau tradeu

2 răspunsuri:
| ExCeLeNt_3201 explică:

Nueste adevarat a mers pan'la un timp...dar acum imi cere o parola

| djalex2011_3625 a răspuns:

Salut scuze ca te dezamagesc dar TRADE HACK era un BUG pana in 2008 cand l-au descoperit si lau reparat...
Deci Trade hack oricine tear fi pacalit nu exista sau daca iti cere un cont si o parola e sa iti fure contul!