| kafeniu a întrebat:

Salut, am și eu nevoie de ajutorul vostru. Caut un joc pe pc cu o navă spațială roșie triunghiulară, jocul era 2D și îmi amintesc că adunci când făceai ceva gen "combo" îți dădea din inamici ceva fructe, banane și cireșe și ți upgrada muniția. Poate știe cineva numele, mulțumesc

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai putea sa dai mai multe detalii de exemplu cam prin ce an era jocul realizat si mai ales pe ce platforma: consola, pc, jocuri cu fise tip arcade etc
Eu nu stiu dar cu aceste detalii de mai sus poate isi va aminti cineva numele jocului.

| siriusblack98 a răspuns:

Hmm, descrierea seamana cu un joc vechi de pe PC numit Platypus. Cauta-l si vezi daca este acelasi.

| kafeniu explică (pentru siriusblack98):

Nu cred, după 4-5 ani de căutări în sfârșit am găsit mulțumesc mult!

| siriusblack98 a răspuns (pentru kafeniu):

Da-ne si noua numele jocului sa vedem despre ce era vorba.