| vladut_2434 a întrebat:

Salut, am si eu nevoie de o aplicatie frumoasa pentru Orange bugged! Daca puteti sa imi faceti 2 ar fi excelent, una pentru News Reporter una pentru o mafie, orice mafie. Va ofer funa! Bagati si voi de la voi nu trebuie neaparat sa fie adevarat ce scrie acolo. orisicum am sa mai editez si eu ceva la ea! V-as fii foarte recunoscator! Multumesc anticipat!
Model aplicatie:
--
Model postare:
Nickname pe server:
Ore jucate:
De cat timp joci pe server:
Varsta reala:
Ce alte jocuri mai joc?:
Ce vei face dupa terminarea liceului?:
Cea mai mare realizare pe bugged:
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri:
Ai citit regulamentul liderilor?:
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut):
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?:
Ce te deranjeaza cel mai mult la bugged?:
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?:
(!) Specifica toate ban-urile primite. Omiterea de ban-uri poate duce la pierderea functiei + 100FP daca vei primi functie si se va dovedi ca ai scris informatii false in aplicatie.
Ai fost banat vreodata (inclusiv pe alte conturi blue/red)? De ce?:
Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?:
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?:
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?:

2 răspunsuri:
| LivingDeath32 a răspuns:

Tu iti dau seama ca vei fi respens o sa dau link-ul intrebari tale lu Shadow si Tibi!