| JellyPlays a întrebat:

Am si eu nevoie de un cont premium cu capa care sa mearga pe MCSG.Am mare nevoie ca sa am ce filma.
Si stati linistiti ca nu mi-l dati pe gratis daca vreti va ofer FarCry 4 si inainte de schimb va arat si niste poze sa vedeti ca merge adica are fisierele pentru steam, etc.
Bafta si va rog sa ma apelati repede.
Contacte:
skype: fuzzygamingg
yahoo: hooligan. j0ker@yahoo.com

2 răspunsuri:
| JellyPlays explică:

Nu vreau sa-l vand momentan dar mi l-a dat un prieten si s-a chinuit sa-l ia are toate alea de la steam merge perfect si nu e piratat dar am nevoie de un cont premium minecraft + ca o sa-mi ramana farcry 4 chiar daca il dau imi fac o copie

| RRobert7770 a răspuns:

Frate....De ce dai tu Far Cry 4 pe degeaba pentru un cont de minecraft? adica il poti vinde si cumperi si minecraft cont premium si poti face si comanda de skin (depinde cu cat vinzi Far Cry 4)