| JellyPlays a întrebat:

am si eu nevoie de un designer cineva care stie sa lucreze in Ps (PhotoShop) sa-mi faca un banner pentru youtube si un intror frumos!

Si mai am nevoie de cineva care sa-mi faca o promovare sa aiba intre 200-1000 abonati sau mai multi oricat sa-mi faca o promovare!

Si daca se poate uita-ti canalul meu sa da-ti un like/subscribe: https://www.youtube.com/channel/UCUOVozQ3ySRDb2dGqbHJYyQ

Multumesc celor care ma ajuta! Ofer funda pentru banner si intro, pentru promovare(la o alta intrebare pusa la misto dau funda celui care-mi face promovarea) si celot care dau subscribe! Toti veti fi rasplatiti!

Uita-ti: Id meu de mess: hooligan. j0ker@yahoo.com
Id de skype: fuzzygamingg

Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica tu oferi funda pe lucruri care costa bani?

crezi ca iti face cineva promovare asa gratis?

intra pe freelancer.com, posteaza taskul tau, platesti si ti se va oferi produsul

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Te ajut eu gratis și îți fac promovare? daca ai Instagram cu atât mai bine promoshowmagic

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Am dat subscribe Like și comentariul. Te ajut eu cu promovare gratis daca ai Instagram cu atât mai bine promoshowmagic. Apropo succes
Si Sărbători fericite. Nu am nevoie de funda!