| r3cky a întrebat:

Am si eu niste demo-uri facute pe couter-strike ( dupa ce am jucat cu un amic pe lan ). As vrea sa aleg cele mai importante faze din aceste demo-uri si sa fac un filmulet. Stie cineva ce program trebuie sa folosesc pentru a "taia" fazele care le vreau? Apoi sa le unesc intr-un singur video? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| raulx222 a răspuns:

Daca ai Windows XP poti folosi Windows Movie Maker(ar trebui sa il gasesti in lista de la Start -> All programs), daca vrei ceva mai avansat downloadeaza Camtasia Studio 7 (il poti folosi 30 de zile gratis, daca vrei mai mult, cauta crack pe net)
Tutoriale despre cum poti sa tai un video si sa "lipesti" secventele taiate gasesti pe youtube.
Succeswinking