| Isabela96 a întrebat:

Am nevoie de un program sau mai multe de modificat video si va rog din suflet sa ma ajutati
Am filmat mai multe parti sa zic asa si vreua sa le unesc..ca un colaj ceva..sunetul care se aude pe el sa nu se pastreze decat unde vreau eu si in unele locuri sa adaug si melodii si sa pot si scrie in el ...si as vrea daca se poate sa nu fie greu de folosit. daca nu cer prea mult sa pot si taia din video si din melodii ca mai sunt si tampenii filmate si nu imi trebuie tot.
Va multumesc mult!:*:*:*

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Programe cu care lucrez eu sunt camtasia studio(trial de 30 de zile) și cinnlera(Ubuntu).Mi se par cele mai bune

| aanonime69 a răspuns:

Sony vegas e simplu de lucrat in el

| Meg123 a răspuns:

Eu folosesc Windows Movie Maker.Succes!