| Hentes_Claudiu_1993 a întrebat:

Am downloadat de pe mydownstore.com/ goalunited hack si l-am dezarhivat ..adica totul ok intru in el scriu toate cele dau. se incarca si apoi imi zice de net framework ...am luat versiunea de pe site
mydownstore.com/ am facut tot si tot asa am oprit antivirusu, firewall, etc..nik daca ma poate ajuta(la toate hackurile imi da eroarea asta + si alti prieteni) care sti sa rezolvi raman dator+ dau cv la schimbbig grin id: lazar_vlad2006@yahoo.com mersibig grin

1 răspuns:
| georgica955 a răspuns:

Nu ai voie sa folosesti hack-ul acela de aceea nu merge