| PastilutzaColorata a întrebat:

scuzati categoria. da m-am saturat sa vad ca multi stiu da nu vor sa raspunda. asa ca.
Fratele meu mai mic a vrut sa joace microvolts cu hack. am luat hackul a fost ok. pana cand am primit erroarea de la net framework... tin sa precizez ca hackul era 'microvolts hack 3.6' deci. am mers pe siteul cu hackul. si m-am mirat ca cand am vazut ca trebuie versiunea 2 de la net framework. am downloadat-o si nu am putut s-o descarc pentru ca zice ca e deja instalat. si tot nu merge. ce sa fac?!
RASPUNSURI RAPIDE! VA ROG!

2 răspunsuri:
| PastilutzaColorata explică:

Unde am scris 'ca cand'. sa stiti ca am gresit. am vrut sa scriu 'cand' D:

| Miche687 a răspuns:

Nu mai juca cu Hack. Gm-ii vor sti si o sati interzica su nu mai joci niciodata MICRO VOLTS pe calculatorul tau.Iti zic din experienta. Funda!?!