| PastilutzaColorata a întrebat:

Ma poate ajuta cineva.

Am instalat hackul Microvolts hack 3.6. am bagat parola si imi da ca trebuie sa descarc o versiune de la net framework noua. am downloadat versiunea 4. tot imi da eroarea cu : trebuie sa downloadati o versiunea mai noua de la net framework. ajutati-ma va rog. nu stiu ce sa fac. nu eu vreau hackul. ci fratele meu mai micut care vrea sa se joace si e cam nepriceput. si el vrea sa aiba hackul asta. Va rog, ajutati-ma!

1 răspuns:
| Mazal a răspuns:

In primul rand nu folosi hackuri sunt ilegale pe microvolts in aldoilea rand nu mai merg dupa ce s-a upgradat microvoltu:

poti sa ii upgradezi armele ca sa poata sa fie mai usor dar trebuie sa cumperi arme nelimitate cu mp sau rt dupa ce le-ai luat nelimitate intri in inventar dai clic pe arme si trebuie sa iti apara Inject the energi