| BanaAndrei a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, cand intru pe minecraft si intru cu optifine imi ia mapa razna, aproape toate blocurile dispar iar cele care raman sunt puse ori invers sau alandala. Ce pot sa fac (ca nu am nici un calculator bun ca sa zici ca pot juca si fara )? Pls ( si funda )

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua.
Poate ca programul optifine este piratat sau are anumite probleme.
Iti recomand sa incerci sa intri in Minecraft fara optifine.
Sper ca am fost de folos.
Multumesc.