| AlexCR7 a întrebat:

La cs 1.6 scriu in consola status, si apare
steam_id_lan si steam_si cv numere
Intrebarea este urmatoare.
La cine scrie Steam_id_lan nu are steam si la cei care au steam scrie steam_si numere?

Răspuns Câştigător
| raul03 a răspuns:

STEAM_0:0:1887430443 de fapt asa arata, scuze, nu eram atent cand am scris rolling on the floor

8 răspunsuri:
| raul03 a răspuns:

STEAM_ID435436235 asa arata la cei care au steam...

| AlexCR7 explică (pentru raul03):

Pentru ca mie imi arata asa si nu mi-am cumparat steam...si pe sv zic ca nu am

| raul03 a răspuns (pentru AlexCR7):

Pe toate arata asa? Sau doar pe unul anume, ca in cazul asta ar putea si un simplu bug...

| AlexCR7 explică (pentru raul03):

Sunt si cu steam lan si cu steam_0:0:029138674 dar mie imi arata parca as avea steam dar eu nu am cumparat

| AlexCR7 explică (pentru raul03):

Sunt si cu lan si steam 0:0:120931826 dar mie imi arata cu steam 0:0:686129321 si nu mi-am cumparat steam

| raul03 a răspuns (pentru AlexCR7):

Inseamna ca e o simpla eroare de la server happy

| AlexCR7 explică (pentru raul03):

Am gasit ce e problema e de la client dar iti dau fundahappy

| raul03 a răspuns (pentru AlexCR7):

Merciwinking

| raul03 a răspuns (pentru raul03):

STEAM_0:0:1887430443 de fapt asa arata, scuze, nu eram atent cand am scris rolling on the floor