| Dutu_Andrei_2000 a întrebat:

cum pot deveni mai popular pe youtube?
Uitati canalul https://www.youtube.com/channel/UCAkJ_Awq-VBwqADNp1N6UPw

Răspuns Câştigător
| Kreefy a răspuns:

Ai putea sa filmezi mai multe jocuri. Sa iti faci reclama prin prieteni / diferite site-uri / forum-uri. Dar cred ca daca ai un limbaj adecvat, prezinti un joc cum trebuie, ai putea face foarte multe vizualizari si foarte multi abonati.

| Dutu_Andrei_2000 explică (pentru Kreefy):

Pai tocmai am filmat 2 episoade din AC Rouge si dupa ce il termin ma apuc de war thunder

2 răspunsuri:
| LegendGood a răspuns:

Simplu, fi creativ si distractiv, incearca sa ai ceva nou mereu fi original!