| George964 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare: de exemplu vreau sa jucam mai multe persoane farming simulator 2015 multiplayer si ma intrebam daca ajunge sa instalam toti jocul doar de pe un CD original si daca ar functiona?

Răspuns Câştigător
| krs23 a răspuns:

Jocul nu e pe CD il descarci...il achizitionezi de pe site si ti se trimite un e-mail cu link-ul catre download si codul. Stiu ca merge sa il descarci de mai multe ori...dar nu stiu daca merge sa joci si online.Personal nu am incercat deoarece nu l-am dat nimanui.

| George964 explică (pentru krs23):

Multumesc.

| krs23 a răspuns (pentru George964):

I-am intrebat pe cei de la farming simulator si au spus ca trebuie ca fiecare sa aiba cate un joc original ca sa poti juca online.