| Intreb a întrebat:

Am si eu o intrebare : imi merge GTA 4?
Am : procesor. intel pentium 6200
Placa video : Nvidia Geforce CT 420M 1GB
Memori rami : 3 GB ddr3
Hard : 500 GB HDD
Si inca ceva unde as putea gasi si eu jocul original sa mearga instalat fara probleme?

Răspuns Câştigător
| Remhq a răspuns:

Deciii.sa incepem. poti vedea daca iti merge aici : "http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intr-o.aspx"
Iti dau date suta la suta corecte despre compatibilitatea jocului.doar selectezi jocul si dai: "can you run it? "!
Si cat despre joc. orii il cumperi.ori il descarci de pe internet.iti da cam 5-6 ore cu calculatorul deshcis.mia asa mi-a luat!
Sper ca te-am ajutat! Funda?:D:)

2 răspunsuri:
| Intreb explică (pentru Remhq):

Imi da eroare pagina cand dau linkul ala sad

| Remhq a răspuns (pentru Intreb):

Trebuie updatata versiunea de Javawinking