| meTinaruLLL99 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare in legatura cu un laptop.Cum se descurca un laptop mai exact notebook cu jocul metin2? Are 4gb ram dual core de 1.8 ghz si placa video integrata.Stiu ca ar trebui sa se descurce bine dar imi fac griji ca placa video e integrata si poate apar anumite probleme. Daca stiti cum merge va rog lasati un raspund happy Funda

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Avand in vedere ca metin nu cere multe resurse, el ar trebui sa ruleze perfect pe aceste configuratiiwinking

1 răspuns:
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Oho aai un laptop superb pentru acest joc.Ruleaza-l cu incredere