| CocaCola123 a întrebat:

legat despre Metin2... Unii pe serverele private gen... mondial, celestial scriu cu galben http://postimage.org/image/30xlfcczo/ uitati-va la poza :| cum pot face si eu? funda!

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Este o marmura care pe ro o cumperi cu MD, iar pe private o au GM de obicei sau ies din lăzi speciale. (Marmura Perspicacii ) dai click pe ea (marmura) apoi pe obiect, îl aifseaza la strigat și jucătorii când dau click pe scris le arata obiectul pe care ai dat tu mai înainte cu marmura. Arata un obiect celorlalți. Si aia de a aparut a fost data de GMwinking o zi buna.

1 răspuns:
| Usturoi a răspuns:

Nu-mi merge sa descarc sv ce are?